Новини області і галузі

Рік, що минає, був непростим. Світова пандемія примусила людство пройти тест на витримку і людяність. Та найбільшому випробуванню піддалась світова економіка. Не оминули проблеми і нашу лісову галузь. Відсутність споживачів, спад виробництва, посуха, вітровії, лісові пожежі - і це далеко не весь спектр випробувань, які випали на долю лісівників України, у когорті яких ми з вами. Рік, що минає, був непростим. Світова пандемія примусила людство пройти тест на витримку і людяність. Та найбільшому випробуванню піддалась світова економіка. Не оминули проблеми і нашу лісову галузь. Відсутність споживачів, спад виробництва, посуха, вітровії, лісові пожежі - і це далеко не весь спектр випробувань, які випали на долю лісівників України, у когорті яких ми з вами.
Але ми з честю пройшли цей тест на відповідність і завершуємо рік з достойними господарськими і економічними показниками. Всі завдання річної програми виконані повною мірою. А це значить, що попереду нові плани і нові звершення!
Я дякую кожному з Вас, дорогі лісівники, за Вашу працю, за професіоналізм та цілковиту відданість обраній справі!
Відходить у минуле рік 2020, і вже стукає у двері 2021 рік, і я впевнений, що і у Новому році ми гідно продовжимо нашу благородну справу служіння лісу і людям!
Бажаю Вам міцного здоров'я, миру, злагоди, достатку та родинного затишку, життєвої наснаги і успіхів у здійсненні всіх починань!
Щастя Вам і Вашим близьким у Новому році! Добрих та світлих Вам свят!
З повагою,
начальник Сумського обласного
управління лісового та мисливського господарства
Віктор Чигринець

DSC08087

Пошук по сайту

Пожежа в лісі

Закликаємо громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування у лісі

podii2 0168
Пожежонебезпечний період розпочинається водночас із сезонним потеплінням. З квітня місяця, після сходу снігового покриву, в лісах…